Aplikácia Tacx Training™

Aplikácia Tacx Training™

CELOROČNÝ CYKLISTICKÝ TRÉNING

Tacx Training je indoor tréningová aplikácia pre mobilné telefóny, tablety alebo počítače, ktorá je kompatibilná so smart trenažérmi Tacx®. Poskytuje tréningové videotrasy, skupinové jazdy, intervalové tréningy a oveľa viac...

ikonky App

Cyklistický tréning
s aplikáciou Tacx®.

VYSOKO KVALITNÉ TRÉNINGOVÉ VIDEÁ
VYSOKO KVALITNÉ TRÉNINGOVÉ VIDEÁ

Prejdite svet vďaka rozsiahlej zbierke tréningových videí. Nájdete tam všetky jarné klasiky aj veľké alpské stúpaky. Navyše môžete trénovať s profesionálmi World Tour na tréningových jazdách.

TRÉNINGOVÉ DÁTA
TRÉNINGOVÉ DÁTA

Počas jazdy sa hodnoty vašej rýchlosti, výkonu, kadencie a srdcového tepu zobrazujú na obrazovke. Štatistiky sa automaticky načítajú do aplikácie Garmin Connect, kde ich môžete po ukončení tréningu podrobnejšie analyzovať.

FUNKCIA LIVE OPPONENTS (JAZDA PROTI ŽIVÝM SÚPEROM)
FUNKCIA LIVE OPPONENTS (JAZDA PROTI ŽIVÝM SÚPEROM)

Sledujte ostatných jazdcov, ktorí idú rovnakú trasu v reálnom čase. Dajte priechod svojej súťaživosti, stíhajte ich alebo im prejdete.

ZOZNAMY VIDEÍ
ZOZNAMY VIDEÍ

Vyberte si niektorý z našich odporúčaných zoznamov. Prehrávanie môžete kedykoľvek zastaviť a potom zase pokračovať.

JAZDA PODĽA GPS
JAZDA PODĽA GPS

Využite 3D mapy a už vás pri tréningu neobmedzia žiadne hranice. Pomocou aplikácie Garmin Connect alebo prepojeného účtu Strava môžete vytvárať alebo synchronizovať jazdy z cyklopočítača Edge®.

DOKONALÝ ZÁZNAM
DOKONALÝ ZÁZNAM

Všetky dáta, na ktoré sa spoliehate, máte v aplikácii Garmin Connect. Sledujte mapy a štatistiky a po jazde si zanalyzujte pokroky.

VIRTUÁLNE SKUPINOVÉ JAZDY

Pozvite priateľov, aby s vami jazdili, trénovali a pretekali v aplikácii. Sledujte ostatných jazdcov v skupine v reálnom čase. Po skončení jazdy si porovnáte štatistiky a výsledky v rebríčku.

ŠTRUKTUROVANÉ TRÉNINGY ZADARMO

Využite štruktúrované tréningy podľa sklonu, výkonu alebo FTP. Splňte tréningový plán vďaka výkonovým cieľom, ktoré sa pri tréningu automaticky upravujú v režime ERG.

VÝZVY TACX

Ukážte svoje súťaživé ja a dokončite celý zoznam jázd v stanovenom čase. Získate odznaky Garmin Connect.

SPREVÁDZKOVANIE APLIKÁCIE

Užitočné videá z aplikácie na kompatibilnom mobilnom zariadení vás prevedú jednotlivými krokmi nastavenia trenažéra Tacx NEO 3M. Sprevádzkovanie trenažéra je ľahké a rýchle.

Získajte prístup
k aplikácii Tacx Training.

Niektoré funkcie sú zadarmo, ale ponúkame aj exkluzívne mesačné a ročné plány. Využite ročný plán predplatného a získajte 12 mesiacov za cenu 10 mesiacov.

tabuľka Tacx Training App.
Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.