Garmin Tacx príslušenstvo

Všetko o spoločnosti Tacx

Tacx® je moderná spoločnosť zameraná na šport a výkon. Všetky oddelenia, od nákupného oddelenia, cez výrobu až po návrh produktov, zdieľajú rovnakú vášeň pre vec. Majú jediný cieľ: navrhovať moderné produkty vysokej kvality, ktoré svojim vlastníkom dodávajú chuť prekonávať vlastné možnosti.

Z lásky k cyklistike

Spoločnosť Tacx bola založená v roku 1957 a po celý čas sa intenzívne venuje cyklistike. Pri každom dôležitom rozhodnutí stojí na prvom mieste láska k športu, a práve vďaka nej je dnes Tacx lídrom v oblasti inovácií. Keď jazdci začali volať po kvalitných dieloch, spoločnosť Tacx ich začala vyrábať sama. Keď jazdci potrebovali pred pretekmi rozohriať, spoločnosť Tacx začala vyrábať valcové trenažéry. Keď sa ukázalo, že jazdci potrebujú viac trénovať cez zimu, spoločnosť Tacx vytvorila cyklotrenažéry. A keď bolo potrebné zvýšiť efektivitu tréningu, spoločnosť Tacx vytvorila interaktívne trenažéry. Stále platí, že sa spoločnosť Tacx snaží maximálne naplniť potreby kolegov cyklistov, aby si mohli tento šport užívať naplno.

Zamerané na budúcnosť

Tacx neustále hľadí do budúcnosti. Spoločnosť Tacx sa nikdy nezľakla ani tých najväčších výziev a vždy sa snažila posúvať hranice technických možností, aby dokázala vytvoriť prevratné produkty s najmodernejším dizajnom. V roku 2000 boli jednou z prvých značiek, ktorá doplnila cyklotrenažéry o počítačovú elektroniku a ukázala tak svetu úplne nový spôsob tréningu. V modeli NEO Smart z roku 2015 predstavila značka Tacx jeden z najpresnejších, najrealistickejších, najvýkonnejších a najtichších trenažérov histórie. Bez ohľadu na to, čo prinesie budúcnosť, je spoločnosť Tacx odhodlaná zostať na čele vývoja nových, vzrušujúcich technológií.

Od roku 1957

Spoločnosť Tacx vznikla v Holandsku 1. mája 1957 ako malá predajňa a opravovňa bicyklov. V roku 1964 potom urobila prvý väčší krok k novej a lepšej budúcnosti – začala vyrábať výfuky k mopedom. V roku 1969 predajňa bicyklov ustúpila malej továrni, ktorá začala vyrábať valčekové trenažéry, cyklotrenažéry a držiaky bicyklov na automobily. Podnikanie, ktoré začalo ako malý obchod a skromný výrobca, vyrástlo do podoby globálnej značky, ktorá vyvíja a ponúka inovatívne produkty pre športovcov vo viac ako 80 krajinách.

Vyrobené v Holandsku

Spoločnosť Tacx si zakladá na tom, že takmer všetky produkty si navrhuje a vyrába sama. Vďaka tomu je možné bleskurýchlo prichádzať s novými návrhmi alebo vylepšeniami, preverovať ich a zavádzať do výroby. To znamená, že všetky fázy výroby, od foriem až po konečný produkt, prebiehajú pod jednou strechou. Aj vďaka tomu môže spoločnosť Tacx zaistiť najvyššiu kvalitu svojich produktov.

Pro šampiónov

Podporu športovcov má Tacx v krvi. Značka Tacx je technickým partnerom radu tímov WorldTour, Pro Continental, Continental, ženských tímov, triatlonistov, krasokorčuliarov, cyklokrosárov i tímov horskej cyklistiky. A práve vďaka tejto úzkej spolupráci s profesionálnymi cyklistami a federáciami (napríklad UCI) dokáže Tacx vytvárať produkty, na ktoré sa môžu profesionáli spoľahnúť.

Spoločnosť Tacx založil Koos Tacx Sr. 1. mája 1957 v Holandsku.

Všetky produkty spoločnosti Tacx sú vyrobené v Holandsku.

Továreň spoločnosti Tacx je zautomatizovaná do takej miery, že jediní montéri, ktorých tu zbadáte, sú tí robotickí.

Táto rodinná spoločnosť spája tri generácie nadšencov pre cyklistiku, ktorí sa spoločne snažia prekonať nemožné.

Spoločnosť Tacx sa stala súčasťou rodiny Garmin v roku 2019.

Celú organizáciu poháňa túžba vytvárať strhujúce a revolučné produkty.

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.