Garmin Tacx Flux S

Smart trenažér Tacx® Flux S

SMART TRENAŽÉR, KTORÝ KONTROLUJE VŠETKO

Potrebujete smart trenažér s priamym prenosom energie? FLUX S Smart je ideálnym spoločníkom pre indoorový tréning - teraz sa môžete potiť pri jazde s vašou obľúbenou aplikáciou.

ikonky Flux S

Jazdite naplno,
trénujte s dôverou.

PRESNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Sledujte svoju výkonnosť a pokroky vďaka spoľahlivému a konzistentnému meraniu. Systém meria výkon, rýchlosť a kadenciu s presnosťou na 3%.

STABILNÁ KONŠTRUKCIA

Dokonale vyvážená konštrukcia a veľké pôdorysné rozmery trenažéra FLUX S Smart zaisťujú maximálnu stabilitu aj pri najvýbušnejšom špurte s výkonom až 1.500 W.

VERNÁ SIMULÁCIA STÚPANIA

Realistická simulácia stúpania so sklonom až 10% vám umožní dostať z intenzívneho tréningu maximum.

REALISTICKEJŠIA JAZDA

Zotrvačník ťažký 7kg garantuje realistický zážitok z jazdy a výbornú citlivosť. Vďaka nemu je trenažér dostatočne výkonný a stabilný.

HLADKÁ A TICHÁ JAZDA

Technológia priameho prenosu energie obmedzuje vibrácie a hlučnosť na absolútne minimum. Ide tak o jeden z najtichších zotrvačníkových cyklotrenažérov na trhu.

Jedinečný
zážitok z jazdy.

SKVELÁ PREPOJITEĽNOSŤ

Trenažér FLUX S Smart komunikuje pomocou technológie Bluetooth® Smart a ANT+® FE-C. Je ľahko prepojiteľný so širokou škálou obľúbených tréningových aplikácií ako Rouvy alebo Zwift a tiež s Garmin športtestermi.

MOŽNOSŤ SAMOSTATNÉHO POUŽITIA

Trenažér môžete používať v prepojení s počítačom/telefónom alebo aj bez neho. Ak nie je pripojený, simuluje jazdu po hladkej ceste. Čím rýchlejšie idete, tým väčší odpor kladie.

KOMPATIBILITA ZARIADENIA

FLUX S Smart môžete pripojiť k niekoľkým zariadeniam naraz. Je možné využívať tréningový softvér a zároveň jazdu nahrávať a sledovať na cyklopočítači alebo hodinkách Garmin.

TACX TRAINING™ SOFTWARE

Tréningový softvér s bohatou ponukou viac ako 100 kvalitných videotrás, s ktorými sa môžete vydať do strmých alpských kopcov alebo napríklad dláždených uličiek Milána.

TACX TRAINING™ PLÁNY

K dispozícii sú štruktúrované tréningové plány priamo pre vašu výkonnostnú úroveň. Pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele. Môžete si zapretekať s ostatnými, nahrávať GPS dáta, jazdiť podľa 3D máp a mnoho ďalších vecí.

Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.