Garmin Tacx Neo 2T

Smart trenažér Tacx® NEO 2T

SMART, TICHÝ A VÝKONNÝ

Smart trenažér Tacx NEO 2T patrí k najlepším súčasným cyklistickým trenažérom na trhu. Vďaka elektronagnetickej konštrukcii dosahuje výnimočne nízku hlučnosť a vysoký výkon s plynulou zmenou záťaže. Jazda na ňom je tak blízko reálnej jazde, ako to len ide. Vďaka novému príslušenstvu, ako je nestabilná základňa, môžete zážitok z jazdy navyše ešte umocniť.

ikonky Neo 2T

Lepší,
ako realita.

VEĽMI TICHÁ PREVÁDZKA

Podarilo sa nám prepracovať design magnetov. Teraz majú výrazne obmedzené prúdenie vzduchu a vibrácie. Výsledkom je skutočne tichý trenažér, jeden z vôbec najtichších na trhu.

PRIRODZENÝ VÝKYV

Cyklotrenažér NEO 2T Smart okamžite reaguje na zmeny rýchlosti či sklonu a umožňuje pri jazde pohyb doľava a doprava presne podľa prirodzených potrieb vášho tela.

SIMULÁCIA REÁLNEJ JAZDY

Simuláciu reálnej jazdy vo vnútorných priestoroch zaisťuje tzv. dynamická zotrvačnosť, ktorá kompenzuje váhu, rýchlosť a uhol sklonu tak, aby jazda bola maximálne realistická.

SIMULÁCIA JAZDY PO RÔZNOM POVRCHU

Funkcia simulácie v kombinácii so softvérom Tacx Training™ alebo aplikáciou Zwift vyvoláva vibrácie trenažéra a simuluje tak pocit jazdy po rôznych typoch cestných povrchov, ako sú napríklad dlažobné kocky alebo štrk.

SIMULÁCIA JAZDY Z KOPCA

Pokiaľ použijete externý zdroj napájania, dokáže trenažér simulovať aj jazdu z kopca. Na virtuálnych tratiach tak z kopca nemusíte šliapať, ale môžete si oddýchnuť alebo sa napiť.

Tichý, výkonný,
skladný...

POSTAVENÝ PRE VÝKON

Cyklotrenažér NEO 2T Smart ponúka nové prevedenie motora, ktorý dodáva väčší výkon pri nízkych rýchlostiach. Výsledkom je oveľa vernejší zážitok z jazdy pri stúpaní alebo rozjazde.

STABILNÁ KONŠTRUKCIA

32 neodymových magnetov poskytuje vysokú brzdnú silu aj výkon. Trenažér Tacx NEO 2T Smart je vysoko stabilný, a to aj pri výbušných špurtoch až do výkonu 2.200 W.

VERNÁ SIMULÁCIA STÚPANIA

Realistická simulácia stúpania so sklonom až 25% vám umožní dostať z intenzívneho tréningu maximum.

PRESNÉ A SPOĽAHLIVÉ MERANIA

Sledujte svoju výkonnosť a pokroky prostredníctvom spoľahlivého a konzistentného merania – a bez kalibrácie. Systém meria výkon, rýchlosť a kadenciu s presnosťou do 1%.

Jedinečný
zážitok z jazdy.

SKVELÁ PREPOJITEĽNOSŤ

Trenažér NEO 2T Smart komunikuje prostredníctvom technológie Bluetooth® Smart a protokolu ANT+® FE-C, takže umožňuje použitie s celým radom obľúbených tréningových aplikácií ako TrainerRoad alebo Zwift.

MOŽNOSŤ SAMOSTATNÉHO POUŽITIA

Trenažér môžete používať v prepojení s počítačom/telefónom alebo aj bez neho. Ak nie je pripojený, simuluje jazdu po hladkej ceste. Čím rýchlejšie idete, tým väčší odpor kladie.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA

NEO 2T Smart môžete pripojiť k niekoľkým zariadeniam naraz, takže môžete napríklad využívať softvér Tacx a zároveň sledovať svoj výkon na cyklopočítači alebo hodinkách Garmin.

TACX TRAINING™ SOFTWARE

Tréningový softvér s bohatou ponukou viac ako 100 kvalitných videotrás, s ktorými sa môžete vydať do strmých alpských kopcov alebo napríklad dláždených uličiek Milána.

TACX TRAINING™ PLÁNY

K dispozícii sú štruktúrované tréningové plány priamo pre vašu výkonnostnú úroveň. Pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele. Môžete si zapretekať s ostatnými, nahrávať GPS dáta, jazdiť podľa 3D máp a mnoho ďalších vecí.

Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.