Smart trenažér Tacx® NEO Bike

UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Smart trenažér Tacx® NEO Bike je prelomový cyklotrenažér, ktorý vám umožňuje trénovať presne podľa vašich potrieb. Je tichý, výkonný a presný, takže indoorový tréning je pozoruhodne realistický a zábavný.

ikonky Neo bike

Vychutnajte si
realistickú jazdu
a presnejšie dáta.

DYNAMICKÁ ZOTRVAČNOSŤ

Simuláciu reálnej jazdy vo vnútorných priestoroch zaisťuje tzv. dynamická zotrvačnosť, ktorá kompenzuje váhu, rýchlosť a uhol sklonu tak, aby jazda bola maximálne realistická.

AKO SKUTOČNÁ CESTA

Funkcia simulácie v kombinácii so softvérom Tacx Training™ alebo aplikáciou Zwift vyvoláva vibrácie trenažéra a simuluje tak pocit jazdy po rôznych typoch cestných povrchov, ako sú napríklad dlažobné kocky alebo štrk.

MAXIMÁLNY ZÁŽITOK

Pri radení cítite presne to isté, ako by ste radili za jazdy na skutočnom bicykli. S pripojeným externým zdrojom napájania dokáže trenažér verne simulovať jazdu z kopca.

HĹBKOVÁ ANALÝZA ŠLIAPANIA

Smart trenažér Tacx® NEO Bike meria polohu vašej ľavej a pravej nohy a analyzuje vašu techniku šliapania, ktorá vám pomôže šliapať do pedálov efektívnejšie.

PRESNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Sledujte svoju výkonnosť a pokroky prostredníctvom spoľahlivého a konzistentného merania – a bez kalibrácie. Systém meria výkon, rýchlosť a kadenciu s presnosťou do 1%.

STABILNÁ KONŠTRUKCIA

Dokonale vyvážená konštrukcia trenažéra NEO Bike zaisťuje maximálnu stabilitu, a to aj pri najvýbušnejších špurtoch až 2200 W.

VERNÁ SIMULÁCIA STÚPANIA

Realistická simulácia stúpania so sklonom až 25% dokáže verne napodobniť drvivú väčšinu kopcov.

PLYNULÝ A TICHÝ CHOD

Výsledkom spojenia smart technológie NEO a vlastného dizajnu modelu NEO Bike Smart je jeden z najtichších smart trenažérov na trhu.

PLNÉ PRISPÔSOBENIE

Nastavte si pedále, sedlo, riadidlá, oplet a dĺžku kľúk a máte bicykel presne podľa svojich predstáv. Nastavenie môže byť presne zhodné s vašim cestným alebo triatlonovým bicyklom.

Jedinečný
zážitok z jazdy.

VYSOKÁ KOMPATIBILITA

Smart trenažér Tacx® NEO Bike komunikuje prostredníctvom technológie Bluetooth® a protokolu ANT+® FE-C, takže umožňuje použitie s celým radom obľúbených tréningových aplikácií ako TrainerRoad alebo Zwift.

SAMOSTATNOSŤ

Trenažér môžete používať v prepojení s počítačom/telefónom alebo aj bez neho. Ak nie je pripojený, simuluje jazdu po hladkej ceste. Čím rýchlejšie idete, tým väčší odpor kladie.

KOMPATIBILITA ZARIADENÍ

Smart trenažér Tacx NEO Bike môžete pripojiť k niekoľkým zariadeniam naraz, takže môžete napríklad využívať softvér Tacx Training a zároveň sledovať svoj výkon na cyklistickom počítači Garmin a to aj súčasne.

TACX TRAINING™ SOFTWARE

Po ruke máte knižnicu s viac ako 100 kvalitnými reálnymi videozáznamami, s ktorými sa môžete vydať do strmých alpských kopcov alebo napríklad dláždených uličiek Milána.

TACX TRAINING™ PLÁNY

Teraz máte k dispozícii štruktúrované tréningové plány priamo pre vašu výkonnostnú úroveň, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Môžete si zapretekať so živými súpermi, nahrávať GPS dáta, jazdiť podľa 3D máp a mnoho ďalších vecí.

OCHLAĎTE SA ZA JAZDY

Smart trenažér Tacx® NEO Bike má 4,5″ palcový displej a USB porty pro nabíjení vašich zařízení. Vestavěné interaktivní ventilátory jsou řízeny automaticky podle vašeho výkonu a srdečního tepu. 

Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.