Smart trenažér Tacx® NEO Bike Plus

UNIKÁTNY SMART, CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR

Len máloktorý cyklistický trenažér dokáže poskytnúť taký zážitok z jazdy. V spojení s tréningovou aplikáciou Tacx® Training dokážete na trenažéri prejsť celý svet s realistickým pocitom z jazdy, simuláciou sklonu a povrchu cesty a dokonca aj simuláciou zotrvačnosti a jazdy z kopca.

ikonky Neo Bike Plus

Jedinečný
pocit
z jazdy.

REÁLNY POCIT Z JAZDY

Funkcia simulácie povrchov v mobilnej aplikácii Tacx Training vyvoláva vibrácie trenažéra a navodzuje pocit jazdy po rôznych typoch povrchov, ako sú dlažobné kocky, štrk a ďalšie.

HLADKÉ RADENIE

Pomocou brzdovej páky môžete radiť s presnosťou a pocitom elektronického radenia. Správny prevod nájdete ľahko a rýchlo, najmä pri intenzívnej jazde. Radenie je nastaviteľné podľa systémov SHIMANO, SRAM alebo Campagnolo.

SIMULÁCIA ZOTRVAČNOSTI A JAZDY Z KOPCA

Pomocou integrovaného motora je trenažér schopný simulovať zotrvačnosť jazdy. Oproti bežným trenažérom je jazda realistickejšia a pocitovo príjemnejšia.

REÁLNY POCIT PRI ZMENE PREVODU

Radenie pri jazde vyvoláva rovnaký pocit, ako keď reťaz preskakuje na iné koliesko. S pripojeným externým zdrojom napájania dokáže trenažér verne simulovať jazdu z kopca. Pri jazde z kopca tak nemusíte šliapať - podobne, ako pri jazde vonku.

ANALÝZA ŠLIAPANIA

Smart cyklotrenažér NEO Bike Plus meria polohu vašej ľavej a pravej nohy, analyzuje techniku šliapania a pomáha vám sa naučiť šliapať efektívnejšie.

PRESNÉ A SPOĽAHLIVÉ DÁTA

Získajte presné dáta o svojom výkone a zlepšovaní sa. Trenažér poskytuje presné a spoľahlivé dáta o wattovom výkone, rýchlosti a kadencii. Všetko s presnosťou do 1%.

STABILNÁ KONŠTRUKCIA

Dokonale vyvážená konštrukcia trenažéra NEO Bike Plus zaisťuje maximálnu stabilitu, a to aj pri najvýbušnejších špurtoch až 2200 W.

VERNÁ SIMULÁCIA STÚPANIA

Užite si aj tie najprudšie stúpanie bez obmedzenia. Trenažér dokáže simulovať sklon svahu až 25% a to aj v situáciách, keď bežné trenažéry už záťaž nezvyšujú.

PLYNULÝ A TICHÝ CHOD

Výsledkom kombinácie technológie NEO a vnútornej konštrukcie trenažéra NEO Bike Plus je jeden z vôbec najtichších smart cyklistických trenažérov na trhu.

Zdieľajte
skúsenosti
z tréningu.

SEDLOVKA

Úzka sedlovka zaisťuje pohodlie aj na dlhých jazdách a vďaka ľahko nastaviteľnej výške sa presne prispôsobí všetkým cyklistom vo vašej domácnosti alebo firme.

NASTAVITEĽNÁ DĹŽKA KĽUKY

Použité kľuky majú možnosť voľby medzi piatimi rôznymi dĺžkami a môžete tak verne nastaviť vlastnosti vášho bicykla. Do kľúk môžete namontovať štandardné pedále s ľubovoľnými kuframi alebo bez nich.

NASTAVENIE PREDSTAVCA

Nastavenie užívateľskej výšky a dĺžky predstavca je veľmi jednoduché a vďaka predtlačenej stupnici aj presné. Aj v prípade, že sa na trenažéri bude striedať viac osôb s rôznymi telesnými parametrami, je prenastavenie trenažéra otázkou okamihu.

Domáce fitness
nebolo nikdy
tak zábavné.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA

Smart cyklotrenažér NEO Bike Plus je možné prepojiť so širokou škálou elektroniky. Od mobilných zariadení a počítačov s aplikáciou Tacx Training, po inteligentné hodinky alebo cyklistické počítače Garmin a to aj súčasne.

PRIPOJTE SA K OBĽÚBENÝM APLIKÁCIÁM

Cyklotrenažér NEO Bike Plus komunikuje prostredníctvom technológie Bluetooth® Smart a protokolu ANT+® FE-C, a umožňuje tak využívať niekoľko obľúbených tréningových aplikácií ako je Rouvy, TrainerRoad alebo Zwift.

MOŽNOSŤ SAMOSTATNÉHO POUŽITIA

Smart trenažér môžete používať aj ako samostatnú jednotku. Ak nie je pripojený, simuluje hladkú cestu a čím rýchlejšie idete, tým väčší kladie odpor.

OCHLAĎTE SA ZA JAZDY

Cyklotrenažér NEO Bike Plus má 4,5″ displej a nabíjacie USB porty. Vstavané interaktívne ventilátory sú riadené automaticky podľa vášho výkonu a srdcového tepu.

Jazda
plná emócií.

APLIKÁCIA TACX TRAINING

Aby ste si chvíle v sedle naozaj užili, máte po ruke knižnicu viac ako 250 reálnych videotrás vo vysokej kvalite, ktoré vám umožnia zažiť jazdu po známych trasách z celého sveta, vrátane Európy, Severnej Ameriky a Ázie. Môžete sa dokonca pripojiť k výzvam „Jaďte s profesionálmi“ s exkluzívnymi videozáznammi jázd tímov sponzorovaných spoločnosťou Garmin.

TRÉNINGOVÉ PLÁNY TACX

Teraz máte k dispozícii štruktúrované tréningové plány priamo pre vašu výkonnostnú úroveň, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Môžete pretekať s ostatnými, nahrávať GPS dáta, jazdiť podľa 3D máp a využívať ďalšie funkcie.

DOKONALÝ ZÁZNAM

Všetky dáta, na ktoré sa spoliehate, máte priamo v aplikácii Garmin Connect™ v smart zariadení. Zobrazte si mapy a štatistiky alebo analyzujte svoje pokroky odkiaľkoľvek.

Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Vyberte si optimálne predplatné Tacx Training™
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň
Posuňte svoj cyklistický tréning na vyššiu úroveň

© Copyright 2024, Garmin Authorised Distributor.